עוד על הכישוף

עוד על כישוף

כך לפני כל חורף נערך טקס להבאת גשמים, ולפני האביב טקס לפריון כדי לברך את השדות בשפע, ובקיץ טקס כדי להודות על שפע היבול שנאסף.

הטקסים והכישופים המתלווים אליהם הגיעו מתוך הבנת מקומו של האדם כקטן וחלש יחסית לכוחות של היקום – ומתוךהרצון ליצור יחד עם כוחות אלו טוב, בריאות ושפע .

מטרתו של הכישוף אינה לשלוט ברוחות או בכוחות הטבע, גישה שתמיד במוקדם או במאוחר הביא לאסון (כמו בתרבויות אטלנטיס ומצריים העתיקה) , אלא לפעול ביחד בהרמוניה ליצירה של עולם טוב יותר.

המכשף או המכשפה הם מתווכים בין הכוחות של הטבע לבין בני האדם. הכוח נמצא בעצם אצל הרוחות, בכוחות הטבע, המכשפה יודעת איך לרתום אותם לעזרתה, כך שכשהיא קוראת להם הם באים ועימה מבצעים את הכישוף. העבודה עם כוחות הטבע מתבטאת ביכולת של המכשף השאמני לדעת את החוקים של היקום.

לא כל אחד יכול להכיר את הרוחות ולקבל גישה לכוחות הטבע, הדבר מצריך לימודים מעמיקים עם מורים מוסמכים, חניכה ונסיון רב, רוב רובם של אלו המתחילים את מסלול לימודי הכשפנות לא מסיימים אותו.

אומנות הכישוף יודעת לאחוז בחוטים ולמשוך את מה שהיא מבקשת, כדי לפעול כך יש לדעת כיצד המארג המופלא הזה מתקיים, המכשפה יודעת כי היא מכירה את החוקים. כל ניסיון להתנהג אחרת ולפעול כנגד חוקי הבריאה, יגרור אחריו כאב והוא מונע אך ורק מתוך חשיבות עצמית.

העיסוק בכישוף מביא קסם לחיים, אני לוחשת מילים עתיקות המזמנות אליי את כוחות הבריאה, אני נושמת את רטט היצירה, אני יוצרת מציאות חדשה עבור אלה המוכנים לתת לקסם לפעול בחייהם.
אתן מוזמנות ואתם מוזמנים לגעת בקסם!