על המרפא

מפגשים אישיים

IMG_5232כדי להגיע לקול הנשמה, צריך לעבור דרך קולות של שדים, של אגו, של פחדים, של דפוסי מחשבה וחינוך. בתהליך הריפוי, אנו עובדים עם הכרוניקה של הכאב, הכאב תמיד מסמן לנו שבחיינו יש חוסר הרמוניה, מתוך הכאב, הפיזי או הנפשי, אנו עוברים דרך הרגשות, דפוסי המחשבה, עד שלבסוף אנו פוגשים את הנשמה.

מדובר בתהליך,  שבו מקלפים את השכבות, בעדינות, בקצב הרמוני ובסופו רואים את זוהרה המדהים של הנשמה, מתחברים לרצון שלה, למהות, ומתחילים לחיות את הקול של הנשמה.

 

 

 

טיפולים מוצעים:

  • איסוף רסיסי נשמה – למי שטראומות בעברו גרמו לנשמתו להתנפץ ורוצה להחזיר את אנרגיה
    והכוחות שאבדו – ראו מאמר בהמשך
  • טקס ריפוי של הסבתות האפורות – הסבתות האפורות הן מהכוחות המעצבים את הבריאה, הן אורגות כמעשה תחרה עדין את הבריאה שבה כולנו חיים. בטקס רב עוצמה בעזרת הכוח של הברקים, ריפוי עמוק ומשנה חיים, נוגע ברבדים העמוקים ביותר של הנשמה.
  • טקס גירוש שדים ואופלים – לעיתים במזיד או לא, אנשים שולחים כישוף אפל או התקפה אנרגטית. בטקס עוצמתי במיוחד בעזרת בעלי ברית אדירים יוסר הכישוף ואפשרות למציאות חדשה תתהווה.
  • טקס כישוף לזימון מציאות חדשה – לכל אחת ואחד מאיתנו היכולת ליצור מציאות חדשה, לעיתים כדאי להעזר במי שיודעת לזמן כוחות אדירים, במי שיודעת לזקק מתוך הכאוס את הרצון האמיתי, כדי לברוא מציאות חדשה.
  • רפואת אשת העכביש – ריפוי להפגת כאבים, להרגעה כללית והסרת חרדות ופחדים, מתוך הרפואה העתיקה השאמנית של קורי אור.
  • מסרים משפת הברקים –  שאלות, בחירות, חיים…החיים שלנו מורכבים מצמתים ובחירות. ואנו עושים את הטוב ביותר שאנו יכולים כדי להטיב את חיינו ולהגשים את חלומותינו. כאנשים מרחב הידיעה והראייה שלנו הוא כמו שהוא, ובעזרתו אנו בוחרים את הטוב ביותר שנראה. ומה אם היתה עוד אפשרות? לראות הרבה יותר רחוק?מסרים מ"שפת הברקים" – הם זה בדיוק. 

" הי נוגה,
רציתי לעדכן אותך במה שקורה איתי.
מהיום של הטיפול ממש מרגע שיצאתי דברים התחילו לזוז באופן שונה מתמיד.
קודם כל יומיים רק צחקתי מכל שטות אבל צחוק שאינו מוכר לי צחוק שמח משתטה צחוק של שעשוע וכיף. אחר כך מצאתי את עצמי מוקפת בחברים.
מצאתי את עצמי מפטפטת עם כולם ההרמוניה הייתה בקבוצה ולמרות שחווינו כל מיני התמודדויות עם הספונטניות פשוט הסתדרנו נפלא והכל היה מאוד מכיל מפרגן ונעים.
מתוך זה נחתתי לתוך שבוע עבודה עמוס מאוד. אז קצת פחות צחוק ובכל זאת אני מוצאת את עצמי אומרת לאנשים דברים שפעם אמרתי בכעס בחיוך ואפילו חיבוק תוך כדי.
השארתי משהוא מאוד אפל מאחורי ממש השלתי אותו. בהתחלה ארבתי לכל רגע רצינות וניסיתי לנפנף אותו מתוך חשש שזה חוזר. אבל אחרי מספר ימים לא מועט אני מרגישה שהשינוי מאוד מוחשי. שאין מאמץ בלהביא שמחה או התלהבות וזה ניכר באך שאנשים מגיעים אלי זה ממש מידי השינוי.

אני מרגישה שינוי בעבודה וביחס שלי לכל דבר.

כל יום אני מברכת אותך ואת הכוחות שאתך שעזרו לי לעשות את הדרך עד לכאן.

כל פעם שאני חושבת אליך נשלחת מתוכי אנרגיה מאוד חזקה של אהבה אליך. אז אם את מרגישה את הגלים של אהבה זה בגלל שאת הרבה בלב שלי.

חיבוק חזק ממני אליך."

לקביעת מפגש עם נוגה נא ליצור קשר ב – 04-6464450

למאמרים נוספים:

על איסוף רסיסי נשמה/ מאת דוב אהבה