אנחנו לא לבד

דמיינו שכל מה שמסביבכם מדבר איתכם. דמיינו מקום שבו כל עץ, אבן , חיה ואדם יכולים לתקשר עמכם. דמיינו מקום שבו אתם יכולים ליצור קשר עם אנשים מהעבר השני של העולם, עם ייצורים מכוכבים אחרים וגם עם רוחות ואנרגיות מבלי להשתמש באמצעים טכנולוגיים.

ועכשיו , אין צורך לדמיין יותר, פיקחו את העיניים, אתם חיים במקום כזה, ביקום כזה שבו הכל מחובר להכל, בקורים של אור, בקורים של תקשורת.

אלונה,(Aluna) ,רשת ענקית תלת-מימדית, מחברת אותנו לכל דבר ביקום, כוכבים, גרגירי חול, אבנים, דגים ופרחים, כל דבר…

רשת עצומה וענקית חובקת אותנו, מחברת אותנו, נטווית , נארגת ונפרמת בכל רגע, חיים נוצרים ואיתם קשרים חדשים מחברים אותם לכל דבר. ואשת העכביש טווה, אורגת ויוצרת את החיים ואת הרשת. בעולמנו אחד הכאבים הגדולים היא הבדידות , והפתרון לכאב אינו דורש שיטות ריפוי מהפכניות, הוא פשוט וברור, ומי שחי לפיו עשוי לחוות הרבה מאוד אושר וקלות.

אשת העכביש מלמדת אותנו ש:

אנחנו לא לבד !

אם נפנים, ונלמד לחיות כך, לא רק בעיותינו ייפתרו, אלא הרבה מבעיות העולם. לחשוב על החיים על כדור הארץ, אמא אדמה כפי שאני קוראת לה, כחיים המשולבים וקשורים זה בזה, בוודאי יקטין את הכאב שאנו גורמים לאנשים אחרים, לחיות, לאדמה, למים ולאוויר ובעיקר לעצמנו. ככלות הכל אם כולנו חלק מרשת אחת, לא נרצה לפגוע במי שהם חלק מאיתנו.

אם נדמה את אלונה לגוף, הרי כשכואבת הזרת כל הגוף סובל, וכשלמרפק טוב זה משפיע גם על היד והכתף ועל כל הגוף. אנחנו חלק מאלונה,

הריפוי בעזרת קורי האור משתמש ברשת המדהימה הזו, ב"טכנולוגיה" של אימא אדמה, כדי לרפא, כדי לעזור לאנשים אחרים ולעצמנו. בעזרת הקורים המטפל מזרים אנרגיה של ריפוי אל המטופל, אנרגיה של הפגת כאבים, אנרגיה של הרגעה או אנרגיה של אהבה. כל פעם בהתאם לסוג הבעיה.

בהתחלה, קשה להאמין שבהנחת ידיים, ולאחר מספר דקות, הכאב מתפוגג ונעלם, קשה להאמין שאחרי שיחה לא ארוכה ניתן לאבחן בדיוק רב את הסיבה , את דפוסי מחשבה ,( בדרך כלל 'עתיקים' מאוד) שגרמו לכאב, לחולי, לחוסר הנוחות הפיזי, הרגשי והנפשי, ולהתחיל לשנות אותם !

וזה אפשרי כבר מהטיפול הראשון.

לפי תפיסת הריפוי השאמני, הכאב אינו דבר רע, הוא פשוט פעמון אזהרה, המאותת שיש משהו לא בסדר בדרך שבה אנו מנהלים את חיינו, שאנו פועלים בדרך שאינה הרמונית עם הנשמה שלנו.

תפקיד השאמן והמרפא השאמני, הוא להחזיר אותנו להרמוניה, מה זה אומר?

ובכן, הדרך הכי קלה, היא לדמיין תזמורת של נאמר 20 כלים, המנגנים ביחד שיר מדהים, כאשר כולם מביטים על המנצח ומקשיבים זה לזה, ואז, אחד מן הנגנים מחליט שבעצם הוא רוצה לנגן מנגינה אחרת ומפסיק להתייחס למנצח ולשאר הנגנים, השיר המדהים יהפוך לזיוף צורם ונוראי.

כך גם אנחנו, כל עוד הנשמה, המחשבה, הרגש , והגוף פועלים יחד, כאשר הנשמה היא המנצח, כל עוד כל הכלים מקשיבים אחד לשני ולמנצח, יש הרמוניה, כשנכנס דפוס מחשבה אחר הרסני, כמו: ' אני לא שווה' או 'למה היא יותר יפה ממני?', או 'אני רוצה לנסוע לחיות בטבע למרות שבעצם הנשמה שלי אוהבת את חיי העיר', מתחיל השיר להישמע צורם ומזויף. ואז מתחילים להרגיש רע, לפעמים שמים לב לזה רק כשמתחיל כאב או מחלה פיזיים, אבל הכאב הוא נפשי ורגשי ופיזי.

בשיטת קורי אור, ניתן לאבחן בקלות את המקום שבו התחיל הזיוף, ולהחזיר את ההרמוניה לחיי המטופל.

בשלב ה-II של השיטה מתווספת למטפל היכולת לטפל במצבים של חרדות, פחדים, חוסר שקט, נדודי שינה ועוד. הטיפול מיועד למצבים המכניסים אותנו למתח ולחרדה, כמו מבחנים או ניתוחים, ולמצבים כרוניים של חרדות, נדודי שינה וכד'.

הטיפול מאוד עוצמתי וניתן ללמוד אותו רק לאחר שהמטפל נחנך לשלב הראשון.

בעולם בו יש כה הרבה בדידות, הרבה מאוד מהבעיות ,המחלות, והמצבים שאנו נקלעים אליהם, דיכאונות, עצבות, נגרמת מהעובדה שאנשים מרגישים שהם אינם אהובים.

בזאת מטפל השלב ה-III של קורי אור,הנקרא 'שטיפה באנרגיה של אהבה'.

כשמו כן הוא, השלב ה-III ממלא את המטופל באנרגיה מדהימה של אהבה, זהו השלב העוצמתי ביותר בקורי-אור , טיפול שמשנה חיים.

סגור לתגובות.