קמעות וקטורות

דמותך ציפוריתקטורת

קטורות למכירה:

שימוש בקטורת היא אחת הדרכים העתיקות כדי להכניס אנרגיה מסוימת למקום, לשנות אותה או להוציא אנרגיה ממקום. קטורות שימשו בזמנים קדומים מאוד של ההיסטוריה, לטקסים, להודיה לרוחות, לקבלת מסרים ולטיהור.
הכח של הקטורת נמצא בריח ובעשן, היא פועלת גם על מקום וגם על הנמצאים בו, ומשנה את התדר האנרגטי. בני אדם מאוד מושפעים מריחות ובניגוד לתהליכים אחרים, הריח אינו עובר דרך מודעות או הגיון, הוא פועל ישירות על התת מודע שלנו.

הקטורות שאני מכינה נעשות לפי מסורת כישוף שאמנית עתיקה שלמדתי ממוריי השאמנים ופיתחתי במשך השנים, כל קטורת מחזיקה אנרגיה אחרת, וכך נבחרו המרכיבים, הזמן בשנה, הזמן במחזור הלבנה כדי שייתמכו וייחזקו את העוצמה שלה. הקטורות נעשות בתוך מעגל כישוף על פי המסורת הקדומה, בליווי בעלי ברית רוחניים, ובעזרת לחשים עתיקים. כל אלה מאפשרים להפוך תערובת צמחים ריחנית לקטורת מכושפת היוצרת מציאות חדשה.

לכל קטורת יש מרכיבים רבים וייחודיים רובם מחלקי צמחים שנאספו, יובשו והוכנו במיוחד לשם כך. תהליך הכנת הקטורת הוא ארוך יחסית ומורכב ממספר רב של שלבים, החל באיסוף המרכיבים, ייבוש הצמחים, כתישת המרכיבים יחד, השרייה בשמן וייבוש.

איך זה עובד: תהליך ההפעלה של הקטורת קורה כאשר מבעירים אותה, הדרך הטובה ביותר היא על גחל, אפשר כזה המשמש לנרגילה, וכשהגחל בוער (אדום) שמים את הקטורת והעשן שהיא יוצרת בעצם גורם לכישוף להתחיל לעבוד.
מומלץ לא לשים יותר מרבע עד חצי כפית בכל פעם.

קטורת לכבוד איננה – גבירת שמיים וארץ

בארבעת החודשים האחרונים נתברכנו, בברכתה של גבירת שמיים וארץ, הלא היא איננה, במשך ארבעה מחזורי לבנה, הינו תחת מפל כוכביה של איננה, זכינו במתנות השפע והאהבה שלה.

לכבוד המאורע, יצרתי קטורת לכבודה של איננה, קטורת מבושמת מאוד, המחזיקה את הברכה של הלילות הללו.

הקטורת ממולצת לשימוש בחיבור לאיננה שהיא אחת הפנים של הרחם הקוסמית, ובחיבור לרחם הקוסמית, בתהליכים אנרגטיים, ביצירת חפצי עוצמה, בטיפולים או ייעוצים , בטקסים אישיים ובכל דרך כשרוצים להביא את נוכחותה של איננה למקום.

קטורות הלבנה

בכל שנה 13 מחזורי לבנה, כל מחזור מחזיק אנרגיה אחרת. קטורות הלבנה נעשו בתיאום עם מחזורי הלבנה, כל קטורת נעשתה בזמן מחזור הלבנה הרלוונטי ונטענה באנרגיה של הלבנה בטקס לבנה מלאה.

קטורת לבנת הציד בחירה ומציאת הרצון והחזון
הקטורת עוזרת במציאת בהירות באשר לרצון האמיתי שלנו, ואחיזה בו. כדי ליצור מציאות בחיים יש לבחור מטרה, רצון או חזון ולדבוק בו, את זה הקטורת מסייעת לנו לעשות. – אזל

קטורת לבנת הדבש – מתיקות
קטורת לבנת הדבש , מחברת אותנו למתיקות בחיים , לעונג, ליכולת לחגוג את מה שיש לנו ובעיקר אותנו.- אזל

קטורת לבנת העשבים – הכוח הירוק של העשבים
הקטורת מביאה איתה את הכוח הירוק של העשבים, זהו הכוח של החיים בעצמם, הכוח של החיוניות, הירוק, התשוקה לחיות ולחוות את החיים למרות קשיים ומכשולים. כמו הכוח של עשב לפרוץ את האדמה החוצה בכל מקום ובכל הזדמנות, בין אבנים, באדמה לא פורייה ,בין מרצפות המדרכה.

קטורת לבנת השיבולים והכישוף – יצירת מציאות מעבר להגיון
קטורת זו נוצרה ביחד עם האנרגיה המיוחדת של שנת 2012, שנה של שינוי והתמרה. בזמן זה קל ליצור מציאות חדשה, אולם הדבר מצריך הליכה אל מעבר לחוקי ההיגיון המוכרים. הקטורת משחררת את ההיגיון ומחברת אותנו למקום שבו הכל אפשרי וכך כל מציאות שנבחר.- אזל

קטורת לבנת הדם – כולנו משפחה אחת, כולנו מחוברים זו לזה
הגישה השאמנית מלמדת אותנו שכולנו משפחה, העצים, האבנים, בעלי הכנף, ההולכים על ארבע וההולכים על שתיים. כולנו משפחה אחת, כי יש לנו אמא אחת וקוראים לה אמא אדמה. קטורת לבנת הדם מחברת אותנו לידיעה הקיימת בנו, שאנחנו לא לבד, שאנחנו חלק ממשפחה אהובה ואוהבת.

קטורת חגיגת השוויון של האביב – להיות כל מה שאנו יכולים להיות
בכל אחד מאיתנו פוטנציאל, זרע, אפשרות. קטורת יום השוויון , יום של כישוף ואפשרויות חדשות מאפשרת לנו להיזכר בפוטנציאל שלנו ולהוציא אותו מן הרעיון אל הפועל.

קטורת לבנת השלג – ייחודיות
כל פתית שלג הוא אחר, ייחודי ויחיד במינו, קטורת זו עוזרת לנו להזכר ולהוציא לפועל את הייחודיות שלנו.

קטורת לבנת האלון – שורשים בקרקע
לאלון שורשים חזקים ועמוקים בתוך אמא אדמה, קטורת זו עוזרת לנו לטעת שורשים באדמה כדי להצמיח את הענפים והפירות שלנו, הקטורת מורכבת מקרוב ל-20 סוגי עצים ושורשים.

קטורת הלבנה הכחולה וחגיגת השפע – הכל אפשרי
השנה חגיגת השפע והלבנה הכחולה חלו באותו זמן, אי לכך קטורת זו מחזיקה בתוכה את ברכת השפע שפותחת את האפשרויות לכל דבר.- אזל

קטורת לבנת הזאב – ברכות ותודות לאמא אדמה
קטורת זו מאפשרת לנו לתת ולהודות לאמא אדמה, הכרת תודה היא אחד הכוחות החזקים ביותר כדי לשמור אותנו בשמחה ובלב. בקטורת ניתן להשתמש כמתנה במקומות פולחן ועוצמה.- אזל

קטורת לבנת הסופות והסערות – לחתוך את הקיים
קטורת זו נותנת את הכוח לשבור ולגמור עם מי שהיינו עד עכשיו כדי ליצור אמונות ותפישות חדשות. בטקס לבנה זה נכחו במלוא עוצמתם ברקים, רעמים וסופות שטענו את הקטורות בעוצמתם.

קטורת לבנת התום והתמימות – לחיות יופי
קטורת זו נוצרה על מנת לפתוח פתח לחיים של תום, חיים של תום מאופיינים בין השאר ביכולת לחוות יופי בכל מה שסובב אותנו.

קטורת לבנת הסוסים הדוהרים – התחלות חדשות
לכבוד עידן שתם ועידן חדש שנולד, קטורת זו מאפשרת לקבל את הדחיפה והכוח להתחלות חדשות.

חושניות – קטורת זו מגבירה את היכולת להחצין את החושניות הקיימת בכל אחד, ולשחרר אותה.

מציאת עבודה ונתיב – קטורת לעזרה במציאת עבודה חדשה וכזו שתתאים יותר לנתיב הנשמה.

חיבור לאמהות ואבות קדמונים – קטורת לעזרה ביצירת קשר עם המורשת שלנו, אלו שהיו כאן לפנינו ועזבו את הגוף הפיזי יכולים לספק לנו הכוונה והדרכה.

עוצמה נשית – לנשים שרוצות לחזור ולהזכר בעוצמות שלהן ולחיות אותן.

שמחה – להגברת השמחה בחיינו, להיות שמחים עוזר לנו לפתור הרבה בעיות בחיינו.

קטורת בהזמנה אישית – קטורת הנעשית במיוחד עבור המזמין.

3קמעות

קמע מתחיל "לפעול" מרגע שהסתיימה הכנתו, הדבר הטוב ביותר הוא לשאת אותו קרוב לגוף, אלא אם כן צוין אחרת. קמעות שהוכנו באופן אישי אין להעביר מאדם לאדם.
אין לפתוח את הקמע, אם מסיבה כלשהי הוא נקרע או נפתח, יש לקבור אותו באדמה.

קמעות למכירה:

הגנה מתאונות דרכים – קמע זה מגן מפני הסחות דעת לנהג בזמן הנהיגה, יש מיני אנרגיות שגורמות לתאונות על-ידי הסחת דעת או הרדמה של הנהג, קמע זה מגן מפני השפעתן.

ריפוי לקושי באינטימיות ומיניות- בעולם שלנו, מיניות הפכה לדבר אפל וחשוך, אינטימיות לדבר מסוכן ומפחיד. קמע זה עוזר בהפגת הפחדים הקשורים במיניות ואינטימיות.

שמחה – להגברת השמחה בחיינו, להיות שמחים עוזר לנו לפתור הרבה בעיות בחיינו.

פריון ולידה – קמע לעזרה בהגברת הפריון ושמירה על העובר.

הגנה אישית – הגנה מאלימות פיזית ושודדים, מיועד הן לתלייה על הצוואר והן לתלייה בבית.