עלי ותודות

עליי

web_images_noga_transparentאני מכשפת מציאות חדשה לאלו המוכנים להפסיק לשרוד וחפצים להתחיל במעופם , בעזרת הכוחות שאמא אדמה נותנת לי, בעזרת בעלי הברית ובעזרת כל מה שלימדוני מוריי.

החזון שלי הוא להשיב את דרך השאמן לעולמנו,
דרך שבה כל אחד ואחת יכולים לפרוש את כנפיהם ולנסוק כדי להיות כל מה שהם עשויים להיות. דרך של הרמוניה שבה לכל בן ובת אדמה יש מקום במעגל השבט ובמעגל החיים. דרך המבקשת לתת לייחודיות להיות בעולמנו ולכל אישה ואיש לזרוח בצבע שלהם.
דרכי, היא דרך טקסים אישיים וקהילתיים, דרך כשפנות , דרך ריפוי וסיפור סיפורים.

מגיל צעיר מאוד רציתי וחיפשתי את הדרך לחיים מאושרים, פעמים רבות מצאתי עצמי מייעצת לאחרים, רוצה מאוד לעזור, פעמים רבות אחרות יצרתי לעצמי בדיוק את המציאות שרציתי בלי לדעת איך.

אחרי קריירה מצליחה בתחום הניהולי, בתפקידים בכירים בתעשיית ההיי-טק ובענף הייעוץ, שלא הובילו אותי לאושר.
החלטתי לפנות לאפיקים חדשים, תוך כדי מסעי בארץ ובחו"ל הגעתי ל 'רוח הגדולה' – בית-ספר לשאמניזם ותרבות אינדיאנית, התאהבתי, חשתי כי אחרי שנים רבות סוף סוף חזרתי הביתה.

בשנת 2004 הצטרפתי ל 'דרך השאמן', דרך עתיקת יומין בה הולכים אלו המבקשים להיות שאמן, עצם חלולה לאהבה של אמא אדמה.
מוריי הם ארבעה שאמנים:
אבן אדומה מנוקדת – המלמדת את לימודי מקל הדיבור,
עורב לבן – האחראי על לימודי הריפוי ,
רוקדת בסערות החונכת אותנו לטקסים ודרך הכשפנות
טה-רה המובילה את הדרך ליצירת דרך חדשה לנשים להיות מנהיגות והיוצרת ,חולמת ומנהלת  את אומטה – מרכז מרכז הכשרה למציאת נתיב הנשמה להולכים בדרכי אמא אדמה על פי המסורת השאמנית והדרכים העתיקות.
הם מכשירים אותי להיות שאמן – זו ההולכת בין העולמות.
זוהי הכשרה ארוכה וקשה המחייבת את ההולכים בה למות למה שהם ולהיוולד כשאמן.
במסגרת הכשרתי הוסמכתי למכשפה ולכזו המכשירה מכשפות ומכשפים שבטיים.

נחנכתי להוראה של מרפאים ומורים לרפואת אשת העכביש וזכיתי לעבור טקסי חניכה אישיים ולקבל בעלי ברית רבים ועוצמתיים מהעולמות האחרים.

עברתי את החניכה לטקס הריפוי המקודש של איסוף רסיסי הנשמה , טקס המחזיר רסיסים של נשמה בעקבות טראומות , ואירועים מזעזעים מן העבר המאפשרים חזרה לחיים מלאים והרמוניים.

אני מקיימת מפגשים אישיים , טקסים רבי עוצמה מתוך המסורות העתיקות של הכשפנות השאמנית, מכשירה מרפאים ונשים החפצות להחזיר את כוח הכשפנות לחייהן.

את הסדנאות אני מקיימת בכפר ורדים ובחיק הטבע, ומפגשים אישיים נערכים גם במרכז הארץ, כמו כן אני מגיעה להרצאות ומפגשים חוויתיים במוסדות אקדמיים ולקבוצות ברחבי הארץ.

 

moon